Makro ailesi Geleneksel iftar yemeklerinde bir araya geliyor.

Türkiye’nin 15 ili ve 7 bölgesinde çalışanlarıyla iftar yemekleri düzenleyen Makro, son olarak 19 Haziran akşamı, Ankara Lale Restaurant’ta Ankara Bölge mağaza yöneticileri, Genel Müdürlük İdari Yöneticileri, eşleri ve çocukları ile bir araya geldi.  

 

 

Makro Yönetim Kurulunun ev sahipliğinde gerçekleştirilen İftar Yemeğinde Makro Grup Şirketler Başkanı Şeref Songör ve Makro Yönetim Kurulu Üyeleri, davetlilerin masalarını tek tek dolaşarak misafirlerle selamlaştı. Kısa sohbetlerin ardından Kur’an-ı Kerim tilaveti ve ardından ezanın okunmasıyla beraber oruçlar açıldı.

İftar yemeğinden sonra Şeref Songör bir konuşma yaptı. Songör konuşmasında, “Makro ailesi olarak bugün burada Ramazan-ı Şerif’in son günlerinde, sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” diyerek tüm konuklarına teşekkür edip hayırlı ve güzel bir Ramazan Bayramı geçirmelerini dileyerek konuşmasını bitirdi. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Songör ve Genel Müdür Mustafa Songör’ün de kısa selamlama konuşmalarının ardından, ikramlar ve misafir çocuklara yönelik eğlenceler devam etti.