Makro ve Alo’nun Anneler Günü etkinliğine Safiye ve Faik renk kattı

Makro ve Alo’nun Anneler Günü etkinliğine Safiye ve Faik renk kattı

 Makro, Tam Kayseri Mantı’da Alo işbirliğiyle Anneler Günü’ne özel bir program düzenledi. Alo müşterisi 200’ün üzerinde çiftin davetli olduğu özel program, Safiye Soyman ve Faik Öztürk çiftinin katılımıyla oldukça renkli geçti. Makro ve Alo müşterileri, Anneler Günü’nü Tam Kayseri Mantı’nın lezzetleriyle kutladı.

 

 

 

Özel günlerinde müşterilerinin her zaman yanında olan Makro, Anneler Günü için de yine oldukça renkli bir program hazırladı. P&G markası olan Alo iş birliğiyle Tam Kayseri Mantı’da Anneler Günü’ne özel bir program düzenleyen Makro, müşterilerine unutamayacakları bir gün yaşattı.

Alo müşterisi 200’ün üzerinde çiftin davet edildiği Anneler Günü özel programının en sürpriz verici yanı, Alo’nun reklam yüzleri olan, Türkiye’nin en sempatik çiftlerinden Safiye Soyman ve Faik Öztürk çiftinin katılımı oldu. Tam Kayseri Mantı’nın enfes lezzetleriyle sunulan öğle yemeğinin ardından Safiye ve Faik, katılım sağlayan çiftlerle bol esprili ve keyifli sohbetler gerçekleştirdi. Programa katılan çiftler unutamayacakları, eğlence dolu bir gün geçirdi.

Tüm katılımcılara karanfil dağıtılmasının ardından, program Makro’nun Çankaya mağazasında devam etti. Safiye ve Faik çifti, katılımcı çiftlere genel kültür içerikli ve Makro ile Alo markalarına ilişkin sorular sorarak, müşterilere sürpriz hediyeler dağıttı.