Makro, 25. yılını çalışanlarıyla kutladı!

Makro, 25. yılını çalışanlarıyla kutladı

 

Makro ve Uyum Ailesi yönetim kurulu üyeleri, üst düzey yetkilileri, mağaza müdürleri ve çalışanları, 25 Mart tarihinde, Abidinpaşa Lale Restaurant’ta hem her yıl gelenekesel olarak düzenlenen Motivasyon Toplantısı için bir araya geldi, hem de Makro’nun 25. yılını kutladı. Gecede, Makro’nun kurulduğu günden bugüne geliş sürecinde, önemli kilometre taşlarının anlatıldığı bir sunum gerçekleştirilirken, Makro ve Uyum’un 5, 10, 15 ve 20. yılını dolduran çalışanlarına özel bir ödül töreni de düzenlendi.

 

2015 yılını yeni mağaza ve üretim tesisleri açılışları, alt yapı projeleri ve teknoloji hamleleriyle geçiren Makro ve Uyum, başarısının ardındaki dev kadroyu her yıl olduğu gibi bu yıl da unutmadı ve 25 Mart tarihinde, her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Motivasyon Gecesi” gerçekleştirildi. Gecede Makro’nun 25. yılı da, Türkiye’nin 15 ilinden gelen Makro ve Uyum çalışanlarıyla birlikte kutlandı.

 

Abidinpaşa Lale Restaurant’ta gerçekleştirilen etkinliğe, 1.000’i aşkın Makro ve Uyum çalışanı katıldı. “Bu Ülkenin Marketi” sloganıyla kaliteli hizmetini bulunduğu her yerde müşterileriyle buluşturan Makro’nun 25 yıllık hikayesinin anlatıldığı gecede, önemli kilometre taşlarının altının çizildiği özel bir sunum da gerçekleştirildi. Sunumun ardından açılış konuşması yapan Makro Market A.Ş. ve Uyum Gıda A.Ş Genel Müdürü Mustafa Songör, bu yıl, ilk Makro mağazasının açılışının 25. yılını kutladıklarını ve 25. yıldönümünde, bu seçkin toplulukla bir arada olmaktan gurur duyduğunu söyledi. Mustafa Songör’ün konuşmasının ardından Makro Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Songör ve Grup Şirketler Başkanı Şeref Songör de birer konuşma yaparak, Makro’nun 25. yılını kutlamaktan duydukları gururu dile getirdiler. Grup Şirketler Başkanı Şeref Songör konuşmasında Makro’nun 25 yıllık yolculuğu boyunca dünyada yaşanan önemli olay ve gelişmelere de yer verdi.

 

Öte yandan Makro ve Uyum Ailesine büyük emeği geçenler, bu yıl da unutulmadı.

Konuşmaların ardından, 5, 10, 15 ve 20. yılını bu ailenin çatısı altında doldurmuş olan çalışanlara özel bir ödül töreni düzenlendi. En Düşük Mağaza Gideri ve Aidiyet Ödülünün verilmesi ve İdari Yöneticilere Plaket takdim edilmesinin ardından, Bülent Serttaş konseriyle gece sona erdi.