TÜM HABERLER

Son 2 yıldır satın almalarla ve birleşmelerle yatırım ağını sürdüren Makromarket, Ekim ayının başında Kayseri’de hizmete açılan Belsin Mağazası’nın ardından Argıncık mağazasını da Kayserililerin hizmetine açtı.

Güvenilir ve sağlam adımlarla kriz seslerine aldırmadan Türkiye genelinde yayılmaya ve çalışmaya devam eden Makromarket, tüm personeliyle Kayseri’de yeni açılan mağazanın heyecanını yaşamaktadır.

Makroexpres konseptinde olan Kayseri Argıncık Mağazası gıda, temizlik, manav ve zücaciye ürünlerini içinde barındıran bir ürün yelpazesine sahiptir.

7 kasım cumartesi günü Makromarket  Genel Müdürü Sayın Mustafa SONGÖR ve halkın yoğun katılımı ile  açılan Argıncık Mağazası 300 m2 alan üzerinde kurulu olup 3 kasası ve 15 personeli ile Kayserililere güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet vermektedir.

Açılış dolayısıyla Kayseri Argıncık Mağazası’na özel temel gıda, temizlik ve manav ürünlerin birçoğunda şok fiyatları uygulandı ve her mağaza açılışında Makromarket ekibine eşlik eden profesyonel Makromarket tiyatro grubu tarafından yine birbirinden eğlenceli gösteriler ve hediyeli yarışmalar düzenlendi.

Müşteri  odaklı hizmet ilkelerini prensip edinen Makromarket,  rahat ve ferah mağazalarında profesyonel personel kadrosu ve hep ucuz hep kaliteli uygulamalarıyla müşterilerine sorunsuz bir hizmet sunmaktadır.

MAKROMARKET

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05  (pbx)